Proč si pořídit prodejní automaty?

Chcete podnikat, investovat? Jenže se bojíte, že to nezvládnete? Mít tak něco, co by vás minimálně zaměstnalo. Něco s jistým ziskem. Něco, kde nepotřebujete prostory a zaměstnance. Něco méně rizikového. Myslíte si, že takové podnikání a investování neexistuje? Ale ano! Odpovědí pro vás jsou mechanické prodejní automaty.


Automaty Vendimex představují podnikání bez rizik

Podnikání s sebou obecně vzato nese spoustu rizik. Obvykle pro něj potřebujete nějaké prostory. Ty spolknou spoustu peněz, ať už pronájmem či běžnými náklady na provoz a údržbu. Běžné podnikání si dříve nebo později vyžádá i nějaké zaměstnance. S nimi i další náklady na jejich mzdu. A do třetice s sebou podnikání nese i požadavky na spolupráci s řadou dodavatelů a jiných lidí, kteří vám podnikání udrží v provozu ( technici na počítače, účetní a tak dále). Vzpomenout musíme i jiné potřebné technologie - pokladnu k prodeji, čtečky kódů, vysokozdvižné vozíky a podobně. Kvůli tomu všemu se spousta podnikavců do svého podnikání ani nepustí. S automaty Vendimex je to jiné!


Automaty na kuličky se stanou vaší nejlepší investicí

Podobné je to i u investic. Člověk má nějaké peníze navíc, které momentálně nepotřebuje, a protože je podnikavý, chce je co nejlépe investovat. Jenže, aby investice byla výhodná, musí v tom člověk umět chodit. Ale kdo se rodí investorem? Nemluvě o tom, že k pořádným investicím je potřeba i mnohem více peněz než jen pár tisícovek. I proto hodně lidí od možnosti investovat upustí. Mnohem bezpečněji přitom mohou investovat s automaty Chupa Chups Surprise, s automaty Mentos Surprise, s automaty na kuličky, zkrátka a dobře s automaty Vendimex!

Jak vám tedy mechanické prodejní automaty Vendimex mohou vydělat?

Mechanické prodejní automaty Vendimex jsou pravým opakem výše zmíněných rizik a nevýhod běžného podnikání a investic. Jejich nízká pořizovací cena (už od 8.200/za prázdný prodejní automat) dovolí podnikat a investovat i těm velmi opatrným.
Jak to funguje? Koupíte si prodejní automat. Umístíte jej na smluveném místě. Naplníte jej. Prodáváte. Tak jednoduché to je. Výtěžnost jednoho automatu je v závislosti na sezóně a umístění kolem tisícovky za měsíc. A jeho návratnost od 3-9 měsíců. Teď si spočtěte, kolik byste vydělali za 10 takových automatů. A kolik pak za 100 prodejních automatů?
Výhodné je, že prodejní automaty nezaberou moc místa. Obchodům, dětským koutkům, cukrárnám a jiným místům, kde automat dáte, za umístění platíte buď fixní částku, nebo procenta z prodeje.
Další výhodou je skutečnost, že prodejní automat si obsloužíte zcela sami. Nepotřebujete žádné pracovníky.

Podnikat můžete začít hned, hezky zlehka, s minimem práce a starostí 


A co je na tom úplně nejlepší? Že si můžete podnikání a investice s prodejními automaty vyzkoušet nejprve s jedním nebo dvěma kusy. Riziko, že ztratíte tak není velké. Nemusíte důvěřovat žádným statistikám. Trh a výhodné umístění si obhlédnete sami. Podle toho, jak se vám bude dařit, potom můžete zvýšit váš arzenál prodejních automatů na vyšší počet kusů.
Vzhledem k tomu, že jsou prodejní automaty zcela samostatné (až na jejich doplňování a výběr peněz), můžete se plně věnovat ostatním činnostem.

Další informace na: http://www.vendimex.cz