Objevte svět Chupa Chups Surprise

Prodejní automat vyniká především absolutně neomezenou dobou provozu. Které další výhody může přinášet investorům? 

Investujte do prodejních automatů

Zboží, konkrétně to spotřebního charakteru, lze tímto způsobem ke spotřebiteli dostat velmi efektivně a bez časového limitu. Proto patří prodejní automaty u nás i v dalších vyspělých zemích k mimořádně výhodným prodejním kanálům.

Lze je vystavět na řadě míst s velmi nízkými náklady. Prodejní automat navíc nevyžaduje obsluhu žádnou pracovní silou, prodej je plně automatizovaný. Můžeme tak říci, že zásah takovéto zařízení vyžaduje pouze v případě nutnosti doplnit prodávané zboží, dále u pravidelného servisu anebo při poruše.

Typickým sortimentem prodejních automatů jsou nápoje, obložené bagety či cukrovinky. Prodejní automaty Chupa Chups Surprise představují účinný způsob, jak zvýšit obrat svého podnikání. Jejich návratnost činí v závislosti na umístění zhruba 3 až 9 měsíců.

Minimální prostorová náročnost je předurčuje do celé řady veřejných míst s vyšší koncentrací osob. Mohou to být cukrárny, kavárny, kina, zábavní parky, ale také například i do nemocnic. Automat je tedy možné, velmi zjednodušeně řečeno, postavit prakticky kdekoli a maximálně se tak přiblížit spotřebitelské poptávce. Financování umístěného přístroje se realizuje procentem z obratu anebo fixní částkou zaplacenou majiteli prostor.

Počet automatů lze velmi rychle rozšiřovat, začít podnikat přitom můžete i s automatem jediným. Během pouhého roku je možné vybudovat obsáhlou síť čítající desítky zařízení. V porovnání s maloobchodním prodejem a budováním klasických kamenných poboček tedy můžeme hovořit o vyšší rentabilitě. 

chupa-chups_borecek

Výhody automatů Chupa Chups Surprise

Automaty Chupa Chups Surprise současně splňují nutnou podmínku vysoké technické spolehlivosti a bezporuchovosti, které jsou nutné pro to, aby přístroj mohl plnit jednu ze svých hlavních funkcí, tzn. nepřetržitý prodej. Pro to, aby automat v dané lokaci vynikl, je důležité také to, aby uměl upoutat svým designem.

Tradiční lízátka Chupa Chups současně reagují na trend zdravých sladkostí, barvena jsou výhradně přírodně a dochucována přírodními a přírodně identickými příchutěmi. Mají tak potenciál oslovit široké spektrum malých spotřebitelů i jejich rodičů. A to i díky konceptu „SURPRISE & PLAY “, kdy lízátko obsahuje mimo samotné sladkosti taktéž drobnou hračku.

Vhodnou náplň do automatu volíte dle svých individuálních požadavků. Možné je získat balení po 60, 125 nebo 250 kusech. Zakoupením většího a výhodnějšího balení lze zároveň dále snižovat náklady na provoz automatu. V konečném důsledku se tak jedná o vhodnou investici jak pro začínající investory, tak i pro ty, kteří chtějí například tímto způsobem doplnit svou maloobchodní síť.