Budování vedlejšího příjmu

Hledáte nenáročný přivýdělek s minimální počáteční investicí vhodný opravdu pro každého?
 

Nebo si chcete jen vybudovat jistotu stálého vedlejšího příjmu v dnešní nejisté době, aby vás v případě nenadále pohromy ať již finanční nebo zdravotní nic nepřekvapilo? Nebo zkrátka jen máte rád (a) děti a baví vás dělat jim radost?

Ať je to tak či tak, přemýšleli jste o podnikání v oblasti prodejních automatů na sladkosti pro děti? Že na ně nemáte? Ale kdeže. Počáteční investice je tak nízká, že ni má i zaměstnanec i s podprůměrným platem.

Kupte si automat za pár tisícovek.

Počítejte s námi. Cena jednoho automatu se pohybuje od 8 tisíc do 15 tisíc korun. Průměrný zisk z něho se pohybuje okolo 1 000 Kč / měsíc v závislosti na umístění a sezóně. Za umístění do smluvených prostor platíte majiteli buď procenta z obratu, nebo fixní částku. Závisí na dohodě. Průměrná návratnost je od 3 do 9 měsíců. A tímto výčtem náklady končí. Nevěříte? Věřte! Nepotřebujete zaměstnance, prodejní či skladovací techniku, dokonce ani speciální techniku na manipulaci, dodávky, vysokozdvižné vozíky, a podobně. Zkrátka vůbec nic dalšího.

Nebo více automatů za pár desítek tisíc.

Počítejte dále. Pokud jste srdcař(ka) a když se do něčeho pustíte má to mít grády, zakoupíte automatů více. Optimálně okolo deseti. Váš měsíční zisk se bude v průměru pohybovat okolo 10 000 Kč / měsíc. To vše stále v klidu stihne obhospodařit jeden člověk, tedy vy bez dalších nákladů na skladovací prostory a techniku.

Stovky automatů.

Jako vlastník stovky automatů už si můžete říkat podnikatel (ka) s koulemi. Ano, mile dámy, i vy je můžete mít. A prodávat ve vašem automatu. Tedy spíše než koule je nazvěme kapslemi kulového tvaru jako náplň do automatů Chupa Chups Surprise a Mentos Surprise. Na 100 automatů stále nepotřebujete zaměstnance. Překvapivé? Vůbec ne. Je to hračka. Menší skladovací prostor jako garáž nebo sklep už ale přijde vhod. Uložíte do něho servisované stroje a zásoby náplní. Také už oceníte kombík nebo menší dodávku na pohodlnější manipulaci. A to je vše. A průměrný zisk při tom všem? Neuvěřitelných 100 000 Kč / měsíc.

V jednoduchosti je krása.

Říkáte ano, jdu do toho? Děláte dobře. Mechanické prodejní automaty je možno umístit prakticky kamkoliv na smluvená místa. Může se jednat o cukrárny, restaurace, obchody s dětským zbožím, dětské koutky a další a další místa. Možnostem a invenci se meze nekladou, komplikovanosti ano. Tyto automaty na kuličky jsou tak jednoduché, že je zvládne použít malé dítě zhruba od věku, kdy je schopno otočit páčkou. Automaty od Vendimex.cz nepotřebují napájení, vše je ovládáno jednoduše, mechanicky.

Připadá vám to skvělé? Je to skvělé! Nechte se nadchnout a pro více informací a představu o sortimentu automatů nahlédněte na stránky http://www.vendimex.cz.