Podnikání: Automaty Chupa Chups

Snadné podnikání s ideálním sortimentem, to jsou mechanické prodejní automaty Chupa Chups Surprise – nejoblíbenější dětské cukrovinky. Jedinečný koncept prodejních automatů „SURPRISE & PLAY “ – lízátko s překvapením – otestován na všech kontinentech světa.

Chcete investovat a rychle vydělávat?

Dobrým začátkem podnikání bez rizik je pořízení a provozování prodejních automatů. Nemáte vlastní prostory ani zaměstnance? Vůbec nevadí, prodávat a vydělávat můžete i bez toho. Investujte do prodejních automatů. To vám umožní prodávat oblíbenou cukrovinku kdykoliv a kdekoliv bez dalších nákladů. Zakoupením dostanete v balíku vše, co potřebujete pro provoz automatu. Naše mincové automaty zaručují vysokou návratnost počáteční investice, dle umístění cca 3 až 9 měsíců. Samozřejmě můžete dále rozšiřovat počty svých automatů a zvyšovat svůj zisk.

18238556_1908132246099829_5062558659219528866_o

 

Prodejní automaty mají samé výhody

Děti milují lízátka. A rodiče také, hlavně kvůli tomu sladkému tichu, které lízátko zajistí. Světoznámá lízátka značky Chupa Chups s nezaměnitelným žlutočerveným logem na obalu jsou zárukou kvality, kterou ocení děti i jejich rodiče. Starostlivé maminky můžeme uklidnit, protože produkty Chupa Chups obsahují pouze přírodní a přírodně identické příchutě a přírodní barviva. Navíc balení obsahuje i drobnou hračku jako překvapení.

Jaké výhody pro vás nabízí mechanický prodejní automat Chupa Chups Surprise ?

  • automat prodává za vás
  • konstrukce automatu umožňuje prodej na minimálním prostoru
  • prodej probíhá bez dalších nákladů na vynaložené energie
  • neomezená doba provozu
  • reklamu si automat dělá sám
  • o automat se nemusíte nijak zvlášť starat
  • velmi rychlá návratnost vaší investice
  • vysoká technická spolehlivost a bezporuchovost
  • upoutá děti svým barevným designem a známou značkou

 

Prodávat můžete kdekoliv

Ideálním pro prodejní automaty budou místa, kde se pohybuje velké množství lidí. Klasicky jde o veřejné prostory – čerpací stanice a parkoviště u silnic a dálnic, řetězce rychlého občerstvení a nákupní centra. Vhodné jsou také obchody s dětským zbožím, hračkářství, dětské koutky a samozřejmě kina a zábavní parky. Nezapomeňme na veřejná sportoviště, zoologické zahrady a hřiště, autobusové zastávky a nádraží, letiště a v neposlední řadě nemocnice.

Minimální údržba při provozu

Automat budete muset pouze čas od času zkontrolovat a dle potřeby doplňovat. Vhodnou náplň do automatu si můžete zvolit podle vlastního uvážení. V konečném důsledku se tak jedná o vhodnou investici jak pro začínající investory, tak i pro ty, kteří chtějí například tímto způsobem doplnit svou maloobchodní síť.

Další informace na: http://www.vendimex.cz